Jak łatwo odmienić swoje mieszkanie?

fototapety krajobrazAranżacja wnętrz jest rodzajem sztuki, która bierze natchnienie z otaczającej nas rzeczywistości. Weną mogą być zarówno przyroda jak i piękno wielkomiejskiego krajobrazu. Miasta inspirują do wykorzystania wykończeń z cegły i metalu albo dla mniej odważnych do zamówienia fototapety z panoramą miasta.

Polska jak i światowa architektura jest coraz piękniejsza. Kolorowe elewacje wykończone, stalą lub kamieniem wspaniale komponują się z otaczającą zielenią, ciągnącą się wzdłuż współczesnych uliczek i staromiejskich skwerów.

Natomiast zaraz po zachodzie słońca miasto zaczyna połyskiwać milionami światełek. Zwłaszcza w przypadku współczesnych wielkich aglomeracji taki widok bardzo często zachwyca. Takie wielkomiejskie pejzaże mogą stanowić wyborną inspirację do aranżacji wnętrz. Fototapeta miasto przedstawiająca uroczą wielkomiejską architekturę ujętą nocą lub dniem, jest dobrym sposobem dekoracji domowych ścian.

Tego typu wielkoformatowe grafiki, prezentują miasta zarówno w perspektywicznych jak i panoramicznych ujęciach. Fototapety obrazujące sznur charakterystycznych dla Nowego Jorku żółtych taxi czy widok cudnie rozświetlonych nocą wieżowców, mogą stanowić doskonałą ofertę do ozdoby na topie zaaranżowanego salonu lub sypialni.

Dużym powodzeniem cieszą się fototapety miast utrzymane w wersji jednobarwnej lub dwukolorowej. Wzmożony kolor, odznaczający się na tle stonowanego otoczenia, sprawia doznanie trójwymiarowości. Decydując się na tego rodzaju fototapetę, należy pamiętać, że musi ona harmonizować z motywem przewodnim aranżacji wnętrza.

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s